Program TV

Luni

07:30 – Muzică
08:00 – Știri (R)
08:30 – Desene animate
09:00 – Muzică
11:00 – Povestea Locului (R)
11:30 – Lecția de Nutriție (R)
12:00 – Exclusiv
13:00 – Forum
14:00 – Curiozități (R)
15:00 – Documentar
15:30 – Video HITS (R)
16:00 – Citești o Carte
16:30 – Documentar
17:00 – Obiectiv: Hunedoara
17:30 – Marile Orașe
18:00 – Știri
18:30 – Muzică
19:00 – Ediție Specială (LIVE)
20:00 – Știri, meteo, sport
20:30 – Lumea Noastră (LIVE)
21:30 – Curiozități
22:30 – Știri (R)
23:00 – Marile Orașe (R)
23:30 – Muzică

Marți

07:30 – Muzică
08:00 – Știri (R)
08:30 – Desene animate
09:00 – Muzică
11:00 – Ediție Specială (R)
12:00 – Lumea Noastră (R)
13:00 – Obiectiv: Hunedoara
13:30 – Marile Orașe (R)
14:00 – Exclusiv (R)
15:00 – Forum (R)
16:00 – Citești o Carte (R)
16:30 – Jurnal de Călătorii
17:00 – Documentar
18:00 – Știri
18:30 – Personaj de Reportaj
19:00 – Mesaj Pentru Suflet
20:00 – Știri, meteo, sport
20:30 – Lumea Noastră (LIVE)
21:30 – Documentar
22:30 – Știri (R)
23:00 – Music News
23:30 – Muzică

Miercuri

07:30 – Muzică
08:00 – Știri (R)
08:30 – Desene animate
09:00 – Muzică
11:00 – Personaj de Reportaj (R)
11:30 – Documentar
12:00 – Lumea Noastră (R)
13:00 – Forum (R)
14:00 – Stil Muzical (R)
15:00 – Mesaj Pentru Suflet (R)
16:00 – Momârlanii gazde bune
17:00 – Jurnal de Călătorii
17:30 – Cuvânt Duhovnicesc
18:00 – Știri
18:30 – Muzică
19:00 – Exclusiv (LIVE)
20:00 – Știri, meteo, sport
20:30 – Lumea Noastră (LIVE)
21:30 – Curiozități
22:30 – Știri (R)
23:00 – Box Office
23:30 – Muzică

Joi

07:30 – Muzică
08:00 – Știri (R)
08:30 – Desene animate
09:00 – Muzică
11:00 – Documentar
12:00 – Lumea Noastră (R)
13:00 – Curiozități (R)
14:00 – Box Office (R)
14:30 – Documentar
15:00 – Jurnal de Călătorii (R)
16:00 – Citești o Carte
16:30 – Sfaturi Duhovnicești (R)
17:00 – Momârlanii gazde bune (R)
18:00 – Știri
18:30 – Personaj de Reportaj
19:00 – Exclusiv (LIVE)
20:00 – Știri, meteo, sport
20:30 – Lumea Noastră (LIVE)
21:30 – Documentar
22:30 – Știri (R)
23:00 – Video HITS
23:30 – Muzică

Vineri

07:30 – Muzică
08:00 – Știri (R)
08:30 – Desene animate
09:00 – Muzică
11:00 – Documentar
12:00 – Lumea Noastră (R)
13:00 – Personaj de Reportaj (R)
13:30 – Exclusiv (R)
14:00 – Muzică
15:00 – Evenimentele Săptămânii
16:00 – Citești o Carte (R)
16:30 – Documentar
17:00 – Obiectiv: Hunedoara
17:30 – Cuvânt Duhovnicesc
18:00 – Știri
18:30 – Muzică Populară
19:00 – Ediție Specială (LIVE)
20:00 – Știri, meteo, sport
20:30 – Petrecere cu Momârlani
21:30 – Concert
22:30 – Știri (R)
23:00 – Marile Orașe (R)
23:30 – Muzică

Sâmbătă

07:30 – Muzică
08:00 – Program pentru copii
09:30 – Personaj de Reportaj (R)
10:00 – Citește o Carte (R)
10:30 – Muzică Populară
11:00 – Mesaj Pentru Suflet (R)
12:00 – 365 Retrospectiva Știrilor
13:00 – Lecția de Nutriție
13:30 – Petrecere cu Momârlani (R)
14:30 – Forum (R)
15:30 – Muzică
16:00 – Video HITS (R)
16:30 – Sfaturi Duhovnicești (R)
17:00 – Evenimentele Săptămânii (R)
18:00 – Citești o Carte (R)
18:30 – Teatru
20:00 – 365 Retrospectiva Știrilor (R)
20:30 – Povestea Locului
21:00 – Stil Muzical
22:00 – Exclusiv (R)
23:00 – Jurnal de Călătorii
23:30 – Muzică

Duminică

07:30 – Muzică
08:00 – Program pentru copii
09:30 – Music News
10:00 – Stil Muzical (R)
11:00 – Povestea Locului (R)
11:30 – Curiozități
12:30 – Documentar
13:00 – Lecția de Nutriție (R)
13:30 – Citești o Carte (R)
14:00 – Mesaj Pentru Suflet (R)
15:00 – Muzică Creștină
19:00 – Cuvânt Duhovnicesc (R)
20:00 – Teatru (R)
21:30 – 365 Retrospectiva Știrilor (R)
22:30 – Lumea Noastră (R)
23:30 – Muzică